Переваги встановлення чавунних топок з водяним контуром

16.04.2023 Материалы

Камін у вітальні є мрією багатьох власників власних будинків. На це є кілька причин: затишно, стильно та респектабельно.

При цьому камін є додатковим джерелом тепла.

Якщо ви вирішили купити топки на https://kawmet.ua/ua/chavunni-topky-z-vodianym-konturom/, слід купувати конструкцію з водяним контуром. Виріб можна зробити елементом системи опалення. Камін нагріватиме воду і подаватиме її в систему, будучи її повноцінною складовою.

До переваг таких конструкцій можна віднести:

  1. Економія. Будучи предметом інтер’єру, камін з водяним контуром одночасно гріє воду для опалення приміщення;
  2. Ви можете використовувати різне паливо: дрова, брикети або пелети;
  3. Камін врятує при перебоях з електрикою або газом, ставши джерелом тепла на час їх відсутності;
  4. Для встановлення каміна з водяним контуром не потрібно стомлюючий збір пакета документів, що дозволяє, від органів нагляду.

За відсутності досвіду в установці даної конструкції, найкращим рішенням буде довірити роботу фахівцям. Пам’ятайте, що топка з водяним контуром може стати додатковим джерелом тепла, але не повноцінним опалювальним приладом.

Способи встановлення чавунної топки з водяним контуром

Каміни цієї конфігурації слід встановлювати у спеціально підготовлені ніші. Її конструкція має полегшити подальший монтаж. Виготовляється вона декількома способами:

  1. Ніша з вогнестійкої керамічної цегли (будівельна силікатна цегла не підходить для цього). Для цього виду робіт залучається кваліфікований спеціаліст, який має досвід роботи;
  2. Облицювання чавунної топки листами гіпсокартону. Це найпростіший спосіб для виконання власними силами. Робота просувається швидко, а матеріал виготовлення відрізняється бюджетною вартістю;
  3. Зведення стіни з піноблоків. Цей спосіб не настільки складний, як облицювання вогнетривкою цеглою і досить ефективний. При формуванні короба використовують спеціальний термостійкий клей та виконують армування.

Сучасна будівельна промисловість випускає спеціальні облицювальні комплекти з каменю, які не потребують подальшого доведення до досконалості. Вони просто монтуються у підготовлену нішу. Зазори, що виникають у процесі установки, між отвором і топкою, декорують за допомогою обкладки порталу.

Після закінчення настановних робіт, камін підключають до системи опалення і пробують на працездатність.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...