Технологія заливки фундаменту: з яких етапів складається процес

Жодну будівлю не можна звести без фундаменту. Це основа конструкції, на яку зводяться стіни.

Тому до його формування треба підійти відповідальна та уважно, враховуючи основні аспекти, які безпосередньо стосуються процесу.

У даній статті ми розглянемо, які технології існують щодо заливки фундаменту. Якщо вас цікавить дана тема, ви можете почитати більше по заливку фундаменту на www.skb.lviv.ua/services/zalivka-fundamentiv за посиланням. Тут ви знайдете тематичні матеріали, написані досвідченими професіоналами.

Особливості та етапи заливки фундаменту

Заливка фундаменту – відносно простий процес, який більшою мірою вимагає максимального дотримання певної послідовності дій, оскільки від неї залежить міцність всієї конструкції. Процес передбачає наступні роботи:

  • очищення всієї ділянки від будівельного сміття;
  • нанесення розмітки, яка виступає в якості орієнтира;
  • формування траншей та котловану;
  • формування подушки;
  • монтаж опалубки, яка може мати певну конфігурацію;
  • монтаж каркаса;
  • остаточна заливка бетону.

Підготовка до заливання стрічкового фундаменту

Технологія формування стрічкового фундаменту вважається однією з найпростіших та економічно вигідних, оскільки передбачає раціональне використання матеріалу. Але в порівнянні з іншими видами фундаменту, стрічковий фундамент вимагає великих обсягів робіт. Процес завжди починають безпосередньо з формування траншей. Після в них потрібно залити шар гравію або піску.

Ця умова для вирівнювання підстави. Шар потрібно грунтовно утрамбувати, можливо навіть із залученням спецтехніки. Після процедуру потрібно повторити мінімум 2 рази.

Товщина укладеного шару повинна бути визначеною та відповідати нормам, які висувають до подібного матеріалу. Зазвичай вона становить близько третини товщини всього фундаменту конкретної будівлі, незалежно від її цільового призначення. Далі всередині опалубки необхідно акуратно встановити металевий каркас. Він зазвичай складається з арматури, яка ґрунтовно закріплена між собою. Тільки після цього потрібно приступати до бетонування фундаменту.

Якщо ви не впевнені, що зможете впоратися з процесом зведення фундаментами своїми силами, то найкращим рішенням стане делегувати роботу відповідних фахівців. На ринку представлена ​​велика кількість бригад, які візьмуться за подібну задачу. Це принципово важливо, оскільки від якості фундаменту залежить в цілому надійність всього будинку.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...