5 причин, які змусять вас задуматись про придбання робота-пилососа

Сучасні побутові прилади створені для спрощення щоденної рутини. Тепер прання, миття посуду та прибирання підлоги більше не потребує багато часу.

Вибирайте девайс із функціями, що відповідають вашим потребам, вмикайте потрібний режим — та займайтеся важливими справами, поки розумна техніка самостійно наводить в оселі лад.

Роботи-пилососи стають дедалі популярнішими. Згідно зі статистикою від популярних брендів, щорічний приріст кількості куплених побутових помічників складає 5–7%. Робот швидко впорається з різними забрудненнями, непомітно працюючи в периметрі приміщень.

Такі девайси мають різноманітні основні та додаткові функції. Щоб вибрати оптимальну модель, треба ознайомитися з її можливостями. У статті розбираємо топові функції, які допоможуть забезпечити чистоту та затишок у вас вдома.

Зонування приміщення

Базова та найважливіша функція робота-пилососа, особливо актуальна для будинків із великою площею. Девайс, використовуючи свої сенсори та датчики, будує схему кожного приміщення. З огляду на отримані дані робот-пилосос може вибудовувати віртуальні стіни, відзначати небезпечні зони, прибирати за певним графіком і принципом рухів. Користувач може самостійно відредагувати дії пристрою через спеціальний додаток.

Обмеження зон для прибирання

Функція, яка допоможе «захистити» килимове покриття від намокання під час роботи побутового помічника. Також девайс об’їде місця з великою кількістю кабелів або встановлені на підлозі електричні прилади. Вказати небезпечні зони можна в спеціальному застосунку.

Автоматичне регулювання якості прибирання килимів

Смартприбиральник за допомогою системи датчиків аналізує тип покриття, яким рухається. Щойно він потрапляє на килимок — потужність всмоктування зростає до максимуму. Абсолютно весь бруд, пил, крихти та шерсть домашніх улюбленців будуть видалені. Коли пилосос з’їде з килимового покриття, рівень всмоктування забруднень знизиться до стандартного.

Сухе та вологе прибирання

Якщо ви бажаєте забути не лише про віник, а й про швабру, то можна вибрати модель прибиральника з додатковою функцією миття. Такий девайс оснащено резервуаром для води та роликом із серветкою.

Після циклу сухого прибирання робот відправляється на другий цикл миття, а потім заїжджає на базу для зарядки. Якщо ви хочете зекономити вдвічі більше часу на прибиранні, то можна вибрати роботи-пилососи на Allo.ua з можливістю миття підлоги.

Продовження прибирання після зарядки

Девайси з функцією дозарядки оптимальні для будинків із великою площею. Роботи-пилососи обладнані акумуляторами, які забезпечують автономність роботи впродовж 2–3 годин. Якщо площа прибирання складає понад 120 кв. м — побутовий помічник може не впоратися за дві години.

Пристрій із функцією дозарядки запам’ятовує місце останнього прибирання та повертається на нього після завершення зарядки. Попередньо створена карта прибирання знову активується, тому виключається повторне очищення тих самих поверхонь чи пропускання забруднених зон.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...