Чому варто звернути свою увагу на кухні в стилі модерн: їх переваги

Якщо вам одночасно подобається класичний стиль інтер’єру та прогресивний hi-tech, то оптимальним рішенням стане їхнє з’єднання. Результатом такого об’єднання став модерн, де чітко поєднуються риси кожного з них.

У рамках цієї статті ми розглянемо характерні риси даного стилю. Зокрема, які риси мають кухні, облаштовані в стилі модерн. Якщо ви не можете знайти гарнітур, який підходить саме вам, радимо перейти за посиланням, оскільки тут представлені кухні на замовлення, які виготовляються з якісних матеріалів.

Характерні особливості кухонь у стилі модерн

Перші кухні у такому стилі з’явилися на початку XX століття як бунт проти класики. Протягом століття стилістика сильно змінювалася, та її основні характеристики залишалися колишніми. Якщо розглядати сучасні кухні у стилі модерн, то для них характерно:

  • велика кількість глянсових поверхонь;
  • для виготовлення гарнітура можна використовувати не тільки деревину, але й скло або пластик;
  • зовнішня простота та лаконічність, під якою ховається функціональність;
  • рясні вставки скляних та глянсових модулів, які додають кухні виразності.

Матеріал для виготовлення кухонного гарнітуру в стилі модерн

Зазвичай виготовлення таких кухонь використовується МДФ чи шпон. МДФ не можна вважати якісним та довговічним матеріалом, але за умови належного догляду він прослужить десятки років, не втративши первісного стану. Шпон міцніший і зовні естетичний.

Пластикові фасади виглядають дуже дешево, тому від них варто відмовитися. Але в питаннях оптимального матеріалу для виготовлення гарнітура варто керуватися виділеним на покупку бюджетом.

Рекомендації щодо вибору відтінку кухонного гарнітура

Крім матеріалу, до важливих аспектів відноситься і колір гарнітура. Тут все залежить від особистих побажань та розмірів кухні.

Найуніверсальнішим кольором для невеликих приміщень залишається білий. Він додає обсягу та робить простір більш комфортним. Білий гарнітур можна доповнити металевою фурнітурою.

Від чорної кухні, якщо йдеться про облаштування квартири, варто відмовитись, оскільки вона в рази зменшує вільний простір. Вона доречна лише у межах великих приміщень. Багатьом подобаються гарнітури яскравих відтінків – червоного, насиченого зеленого. При виборі потрібно бути готовим до того, що такий комплект буде головною прикрасою приміщення. Червоні кухні також навантажуватимуть психіку, виглядатимуть надто яскраво в інтер’єрі.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...