Основні відомості про особливості механізми розкладання м’яких меблів

Однією з основних вимог, що висуваються до сучасних м’яких меблів, є можливість їх трансформації. Розкладатися можуть дивани, ліжка, деякі види крісел і т. д.

При покупці або виготовленні на замовлення цей аспект важливий, оскільки різні житлові приміщення відрізняються своєю довжиною і шириною. Отже, габарити м’яких меблів у статичному та розкладному стані повинні обов’язково прописуватися.

Якщо ви бажаєте вибрати якісні дивани по ціні від виробника, які доповнять інтер’єр вашої кімнати, то радимо подивитися асортимент моделей в магазині Kram-UA за посиланням https://kram-ua.com.ua/myagki-mebli/dyvany/. Тут ви знайдете як вже готові дивани, так і варіанти під замовлення. В каталозі представлені дивани різного стилю, що підійдуть для будь-якого інтер’єру.

На сьогоднішній день існує велика кількість різних варіантів механізмів трансформації, які в свою чергу можуть відрізнятися за якими ознаками або способами розкладання.

Найбільш поширеними є:

  1. Розкладачки.
  2. Книжки.
  3. Розкладні «акордеони».
  4. Викочувальні.
  5. Висувні.
  6. Пружинні.

Кожен вищезгаданий вид механізму має особливості розкладання, має свої переваги і може використовуватися в різних квартирних умовах.

Характеристика механізмів трансформації

Розкладачки – механізм, за допомогою якого дивани розкладаються поетапно вперед. Спальне місце у зібраному вигляді є сидінням. Бувають 4-ох видів:

  1. Французька (прибираються подушки, сидіння витягується на себе і вгору, після чого розвертається).
  2. Бельгійська або міксотуаль (різновид французької розкладачки, але більш вдосконалена).
  3. Американська (розкладається у кілька етапів, товщина матраців – 18 см).
  4. Італійська (подвійний механізм, що не вимагає зняття подушок сидіння, оснащена ортопедичними гратами під матрац).

Перевагами вищеназваних моделей є оригінальність та різноманітність дизайну, недолік – відсутність ящика для білизни.

Книжки – трансформація здійснюється підніманням сидіння та витягуванням його на себе. Головною перевагою є компактність у складеному та розкладному вигляді. Різновидом є єврокнижки, які розкладаються висуванням сидіння вперед, після чого спинка сама опускається. І в стандартних, і євро моделях ящик для білизни, як правило, передбачений.

Розкладні Акордеони — сидіння піднімається до клацання і висувається вперед до упору. У розкладеному вигляді має великий розмір спального місця, тому йому потрібно більше вільного місця перед диваном.

Викочувальні механізми – для розкладки слід потягнути за ремінець сидіння, захований внизу. Сидіння тягне за собою решту. Таких механізм є найбільш надійним.

Висувні – використовуються у кутових диванах, «Дельфінах». Передня частина розкладається за допомогою підйому за петлю, подушка сидіння є спальним місцем після трансформації. Білизняний ящик місткий і розташовується в кутовому елементі.

Пружинні (конго) — механізм складається із закріпленої на ящику для білизни металевої рами, яка піднімається за допомогою газових амортизаторів. Такі моделі дивана (ліжка) рекомендується використовувати у великих спальнях.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...