Робимо прикраси для дому своїми руками: які матеріали потрібні

1. Створення вази в стилі рустик. Ця саморобка — відмінний спосіб перетворити звичайний стакан в красиву вазу.

Для початку виберіть великий келих, на якому немає ніяких прикрас або емблем. Далі вийдіть на вулицю і зберіть приблизно 10-15 паличок.

Коли ви знайдете всі палички, поверніться всередину. Підключіть пістолет для гарячого клею, щоб він нагрівся. Використовуйте ножиці, щоб обрізати палички так, щоб вони були приблизно на півдюйма вище за висоту вашої склянки. Вам не обов’язково нарізати палички абсолютно однакової довжини. Прикріпіть палички до зовнішньої сторони вашого скла за допомогою клея пістолета https://100idey.com.ua/osnovi-ta-instrumenti-ua/klejovi-pistoleti-ua, щоб зробити красиву, сільську вазу. Після цього ви можете наповнити вазу улюбленими квітами.

2. Декор з консервної пляшки. Наступного разу, коли ви відкриєте банку супу чи овочів, не викидайте їх . Ви можете використовувати його для виготовлення консервного вітряка.

Для початку зніміть етикетку з банки і ретельно вимийте її. Висушіть банку та поставте її невідкритою стороною догори. Помістіть викрутку зверху і вдарте по ній молотком, щоб зробити отвір. Зробіть ще один отвір приблизно на півдюйма один від одного. Пофарбуйте зовнішню сторону консервної банки як завгодно. Коли жерстяна банка повністю висохне, підключіть пістолет для гарячого клею, щоб він нагрівся. Використовуйте ножиці, щоб розрізати стрічку на нитки по 2 фути. Вам знадобиться приблизно 15 штук. Приклейте приблизно половину дюйма шматка стрічки до внутрішньої сторони консервної банки. Продовжуйте приклеювати деталі зсередини, доки не залишиться стрічки.

Відріжте частину стрічки та протягніть через отвори у верхній частині консервної банки, а потім зав’яжіть вузол усередині. Це буде використано, щоб повісити його. Якщо ви хочете, ви також можете протягнути дзвіночки https://100idey.com.ua/dekor-ua/dzvinochki-bubonci-ua через нижню частину кожної з 15 частин стрічки, щоб ваш вітряк шумів у вітряний день.

3. Столова сервека. Щоб створити ці веселі килимки, почніть з розрізання тканини на прямокутник розміром 19 x 14 дюймів. Для двостороннього килимка вам знадобляться два шматки тканини, щоб поєднати разом. Потім, використовуючи прямий стібок, зшийте два шматки тканини разом, прошиваючи всі краї, але залишаючи 2″ проміжок уздовж одного боку. Примітка. Ці дві сторони килимка згодом будуть внутрішніми , тому обов’язково вибирайте тканину відповідно.

Коли ви закінчите шити, витягніть тканину на праву сторону, використовуючи зазор, який ви залишили під час шиття. Далі ми почнемо створювати китиці з ниток https://100idey.com.ua/shittja-ua/dekorativni-penzliki-ua. Відріжте шматок картону шириною близько 3 дюймів і почніть обертати навколо нього пряжу приблизно 30 разів. Після цього кроку обмотайте 8-дюймовий шматок пряжі навколо всього, що ви щойно загорнули, і створіть подвійний вузол у верхній частині всіх петель пряжі.

Обережно потягніть загорнуту пряжу з картону. Тепер відріжте шматок пряжі 18 дюймів, обережно, щоб залишився хвіст 3 дюйми, і почніть обмотувати пряжу навколо верхньої частини китиці. Оберніть приблизно 10 разів і подвійним вузлом зав’яжіть його на себе. Має бути видно, як китиця набуває форми! За допомогою ножиць обріжте нижню частину китиці, щоб усі пасма були однакової довжини. Нарешті, за допомогою голки для вишивання прикріпіть пензлики до всіх чотирьох кутів кожного столика та закрийте проміжок.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...