Як встановити ролети на вікна: покрокова інструкція та правила роботи

Ролети для вікон є універсальним рішенням, яке захистить від сонячних променів, сторонніх звуків і цікавих поглядів випадкових перехожих.

Їх можна встановлювати на будь-які віконні конструкції у заміських будинках та квартирах. Сучасні ролети на вікна представлені у продажу в найширшому асортименті. Важливо правильно вибрати та встановити конструкцію, щоб із комфортом нею користуватися.

Критерії вибору ролет

Щоб вкласти власні гроші у вигідну покупку, приділіть увагу процесу вибору конструкції. Потрібно враховувати такі важливі фактори:

  1. Тип кріплення. Воно може бути як зовнішнім, так і внутрішнім. Орієнтуйтеся на конкретні цілі та особливості віконної конструкції, щоб ухвалити правильне рішення.
  2. Матеріал ламелей. Дані елементи можуть виготовлятися з дерева, алюмінію або пластику. Найбільш популярними вважаються ламелі з алюмінію, які не іржавіють з часом і мають найвищий рівень міцності. Найбільш дорогими є вироби з дерева, оскільки вони екологічно чисті та презентабельні. Вибір залежить від бюджету.
  3. Розмір. Важливу роль грають габарити віконного отвору. Ролети повинні бути більшими, щоб вони повністю закрили отвір. Завдяки цьому вам гарантовано найвищий рівень захисту.
  4. Вартість. Хороші ролети не можуть коштувати надто дешево. Вивчіть асортимент відповідного ринку та порівняйте пропозиції, щоб підібрати «золоту середину».

Завдяки цим порадам ви купите ті ролети, які виправдають ваші сміливі очікування. Конструкції стануть захистом приміщення від різноманітних негативних факторів, тому шкодувати про своє рішення вам не доведеться.

Етапи монтажу ролет на вікна

Щоб впоратися з роботою, варто слідувати деяким простим крокам. Серед найважливіших моментів:

  • визначтеся з тим місцем, де будуть зафіксовані ролети;
  • здійсніть виміри віконного отвору, щоб замовити конструкцію відповідного розміру;
  • встановіть кріплення на проріз вікна, монтуйте коробку та зафіксуйте її на кріплення;
  • займіться установкою напрямних та ламелей, дотримуючись усіх рекомендацій виробника;
  • монтуйте привід, який відповідає за процес підіймання та опускання конструкції.

Краще довіряти монтаж ролетів на вікна справжнім професіоналам своєї справи. Вони не припустяться помилок, зроблять все за правилами, не порушать основні вимоги. Встановлена конструкція прослужить максимально довго, не підведе за будь-яких умов експлуатації!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...