Різновиди шкільних стендів для навчальних класів: якими вони бувають

Стенди – це одна з форм наочних посібників, що дуже популярна у початкових класах. Їх дуже полюбляють вчителі, вони заслуговують уваги кожного спеціаліста.

Можете замовити стенди НУШ, щоб доповнити клас оригінальною конструкцією. Роздивимося особливості шкільних стендів більш детально.

Які функції виконують стенди?

Ці вироби дають школярам можливість:

  • запам’ятовувати матеріал, адже він буде постійно знаходитися перед очами;
  • уявляти те, що сказав вчитель, розглядаючи яскраві картинки;
  • без поспіху роздивлятися формули та схеми, адже написане на дошці встигають переписати далеко не всі школярі;
  • удосконалювати дії, роблячи їх за запропонованим зразком.

Стенди дозволяють школярам краще засвоїти різний матеріал. Діти не пропустять важливі формули та схеми. Вчителям також буде легко працювати, адже не потрібно креслити усе на дошці від руки.

Різновиди стендів

Є декілька видів таких конструкцій, серед яких можна виділити:

  1. З статичною інформацією. Вона нанесена на поверхню методом друку, змінювати її неможливо. Це та інформація, що завжди знадобиться учням, наприклад, таблиця множення.
  2. Маркерні планшети. Вчитель може малювати маркером, але це не звичайна маркерна дошка. На планшет вже нанесена інформація, яку неможливо стерти. Поруч достатньо місця для того, щоб вчитель або учні могли попрацювати. Це гарний помічник у процесі освоєння різноманітних дій.
  3. З «кишенями». Це або пусте табло, або ж табло з заголовком. Вчитель самостійно готує матеріали на урок, а потім встановлює все у спеціальні кишені. Шкільний стенд такого виду зручний тим, що ви можете легко та швидко замінювати інформацію.
  4. З магнітами. Стенди потрібні для кріплення паперу з додатковою інформацією. Також можна кріпити на стенд усілякі завдання для учнів. Можна доповнити такою конструкцією будь-який виріб, що описаний вище.
  5. Електрифіковані стенди. Це інтерактивне табло, що буде реагувати на натискання кнопок. У комплекті є пульт, що дає можливість обирати потрібні дії. Нерідко такі стенди супроводжуються голосовими ефектами.

Обов’язково придбайте стенд, якщо ви працюєте вчителем молодших класів. На практиці доказано, що діти найкраще запам’ятовують інформацію, що знаходиться перед їх очами. Ви можете обрати той стенд, що відповідає вашому бюджету, адже у продажу запропоновано багато різновидів таких корисних конструкцій!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...