Різновиди холодильників міні-барів та їх переваги: що треба знати

Міні-бари холодильники належать до категорії базового обладнання, яке має бути у номерах сучасних готелів. Це компактні камери, за допомогою яких можна зберегти певні продукти чи охолодити напої.

У цьому оглядовому матеріалі ми розглянемо характерні риси сучасних міні-холодильників даного цільового призначення. Якщо ви шукаєте, де можна придбати подібну техніку, рекомендуємо купить мини бар на www.hotek.com.ua/ua/dlya-nomerov-ua/mini-bary-holodilnyky, обравши в каталозі модель, яка повністю відповідає певним потребам. До кожної позиції, вказаної на сайті, передбачено детальні технічні характеристики. На їх основі простіше підібрати певну модель холодильника.

Міні бари холодильники: переваги

До переваг міні-холодильників як побутової техніки належать такі характеристики:

  • ергономічність, що дозволяє знайти техніці оптимальне місце навіть за умов невеликого готельного номера;
  • великий вибір модулів європейського складання, що відрізняються не тільки підвищеною міцністю, але й розширеними функціональними можливостями;
  • стильний та сучасний дизайн, завдяки якому холодильні камери такого типу стануть прикрасою інтер’єру та чудово впишуться навіть у найдорожчі номери;
  • якісна ізоляція, що унеможливлює виникнення позаштатних ситуацій з технікою;
  • безшумна робота, що також важливо для комфорту гостей.

Різновиди міні-холодильників

За цільовим призначенням всі холодильники міні-формату діляться на професійну та побутову техніку. Перші призначені для встановлення в готелях та подібних умовах, другі – вдома. Принципової різниці між ними немає, але деякі холодильники, призначені для готелів, відрізняються більшою продуктивністю.

Ще одним принципом градації є конструкція подібної установки. Це можуть бути моделі з глухими дверцятами або доповненими скляними вставками. Якщо міні-холодильник буде вбудовуватися в гарнітур або відповідну нішу, то краще зупинятися на моделях з глухими дверцятами – вони дешевші.

При виборі міні-холодильника одним із основних критеріїв має виступати внутрішній корисний об’єм. При обмеженому бюджеті він може бути мінімальним та не перевищувати показник 1,5-2 літри. Але назвати практичними такі холодильники не вдасться. Якщо камера подібного типу повинна бути функціональною, ви плануєте постійно користуватися нею, то оптимальним рішенням стане модель з внутрішнім об’ємом на 5 літрів. Вони широко представлені у продажу, тому ви легко підберете оптимальну.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...