Основні правила нанесення грунтовки для стін: що потрібно знати

Практично всі стіни всередині приміщень, і частина зовнішніх фасадів, піддаються обробці.

Для цього використовують різні технології і варіанти, проте практично завжди в цих ситуаціях використовується грунтування основної поверхні. Для проведення якісних робіт пропонується замовити ґрунтовку на https://ac-ac.com.ua/uk/.

Гідність

Головною перевагою використання грунтовки є підвищення адгезії, тобто зчіпних властивостей, фарби, плиткового або шпалерного клею, інших субстанцій безпосередньо зі стіною. Це дає надійність кріплення фінішного шару, його довговічність.

Грунтовка видаляє дрібні частинки пилу, що дає можливість рівномірного нанесення фарби або клейових субстанцій, дозволяє уникнути поганого зчеплення матеріалів з поверхнею стіни. Одночасно рідина проникає в пори на певну глибину і закриває їх.

Наслідком цього явища ставати менша поглинання стіни, зниження витрати клею або фарби і здешевлення обробки.

До складу грунтовки вносяться препарати, що протидіють розвитку мікроорганізмів. Це означає, що після грунтування на стінах не з’явиться цвіль, грибок. Існує багато видів грунтовки, придатних для обробки бетону, гіпсокартону, цегли, штукатурки, дерева та інших матеріалів.

Правила нанесення

Гарантувати можна тільки попередньо очищені поверхні, інакше рідина буде розподілятися нерівномірно, відповідно зчіпні властивості на різних ділянках стін будуть відрізнятися.

Спочатку видаляються всі старі матеріали, якщо мова йде про ремонт, поверхня зачищається, проводиться шліфування, щоб вирівняти. Останній етап може проводитися в новобудовах. Далі закладаються всі дефекти у вигляді отворів, тріщин. Для цього використовується шпаклівка.

Після грубої обробки і вирівнювання, потрібно прибрати пил. Її можна видалити сухим способом за допомогою пилососа або змити. Якщо використовується вологий метод підготовки, то стіну потрібно повністю висушити.

Наноситися грунтовка може пензлем, валиком, або на великих площах за допомогою фарбопульта. Головне тут дотримуватися рівномірність, уникати скупчення матеріалу на окремих ділянках.

Після нанесення першого шару, стіні дають повністю просохнути і покривають її вдруге. Фінішну обробку також починають тільки після повного висихання грунтовки. Проводити подібну роботу рекомендується також для обробки стін за допомогою установки кріпильного профілю.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...