Найефективніші способи хімчистки диванів: які засоби використовувати та де їх придбати у Вінниці

22.05.2023 Материалы

Всі житлові будинки, квартири, і більшість офісних, громадських приміщень мають як елементи обстановки дивани.

Ці предмети меблів найбільше піддаються забрудненням, потребують профілактичної обробки. Для використання послуг фахівців пропонується дізнатись вартість хімчистки дивана Вінниця.

Способи

По суті процес не відрізняється від очищення тканих або шкіряних матеріалів залежно від типу оббивки м’яких меблів. Потрібно лише врахувати варіант наповнювача, щоб не завдати йому шкоди.

Вибирають для проведення процедури один із двох способів:

  1. Сухий, коли на всю поверхню, або тільки на забруднені ділянки, наноситься субстанція, що чистить, у вигляді порошку. Вона може втиратися в оббивку або процес проводитися поверхнево. Важливо точно визначити тип забруднення, дозування засобу та вибрати час дії. Після цього препарат може видалятись тканиною, щіткою або пилососом сухої дії.
  2. Вологою, де використовуються гелі, розчини, які наноситься аналогічно сухим, але згодом змиваються. Як особливий варіант такого типу дії – застосування миючого пилососу.

Хімчистка дивана у Вінниці завжди передбачає застосування препаратів та засобів, що діють на тип забруднення. Це можуть бути універсальні варіанти, які більше підходять для звичайних видів наносів. Якщо потрібно прибрати плями чаю, кави, вина, жирів та олій, то будуть потрібні спеціалізовані препарати для кожної конкретної ділянки. Загальні роботи у разі не проводяться.

Правила

Вибираючи спосіб та препарати для проведення хімчистки у Вінниці, слід керуватися такими вимогами:

  1. Враховувати тип оббивки та наповнювача. Всі засоби повинні діяти акуратно, не пошкоджувати зовнішній вигляд матеріалів, не знижувати їхню міцність і погіршувати інші характеристики. Забороняється використання засобів, що завдають шкоди здоров’ю людини.
  2. При виборі варіантів роботи потрібно вивчити стан дивана, типи забруднень і розподілити варіанти впливу.
  3. Методи прибирання та інструменти для її проведення вибираються виходячи зі ступеня забруднення, та можливості досягти підсумкового результату з мінімальним впливом на матеріал.
  4. Вивчається хімічний склад засобів для чищення та рекомендації виробників для його застосування.
  5. Процедуру проводять акуратно, при необхідності краще повторити чистку, ніж пошкодити оббивку або наповнювача зайвою старанністю при роботі.
Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...