Корисні поради щодо вибору люстри для спальні: яким вимогам вона повинна відповідати

Завершальним штрихом будь-якого приміщення є люстра. Її потрібно підбирати правильно, з урахуванням інтер’єру та призначення приміщення.

Це дозволить підкреслити його унікальні особливості.

В рамках цієї статті ми розглянемо характерні риси вибору люстри для спальні. Які параметри освітлювального приладу треба брати до уваги при виборі безпосередньо для спальні. Якщо ви не можете підібрати оптимальну модель у роздрібному продажу, ви можете заказать освещение на mark-lviv.com.ua/uk/osvitlennia по ссылке.

Критерії вибору люстри для спальні

До основних характеристик, якими варто керуватися при виборі люстри, відносяться габарити приміщення. Зокрема, висота стелі. Тут існує золоте правило – краї плафона мають залишатися на відстані мінімум 2,1 метра від підлоги. Така люстра виконуватиме свою утилітарну функцію, при цьому вона не заважатиме вам. Тому при вивченні асортименту інтернет-магазинів або роздрібних точок продажу важливо відштовхуватися від довжини плафона. Всі подібні характеристики зазвичай вказують в описі виробу.

Якщо говорити про стандартні квартири, у яких висота стель становить 2,5 метра, то для таких умов оптимальним рішенням стане покупка класичної люстри з основою, яка безпосередньо кріпиться до стелі. Якщо моделі подобаються на шнурі, то він повинен бути невеликим, в межах 30-50 см. Якщо висота стель перевищує показник 3 метрів, то допустиме використання люстр будь-якого типу, навіть якщо довжина шнура буде понад 50 см.

Особливості матеріалу та конструкції люстри для спальні

У спальню не варто вішати люстри, які зовні виглядають надто химерно – оптимальне місце для таких моделей – вітальня. У спальні варто вішати акуратні та досить естетичні моделі, підійдуть навіть будуарні моделі, які в рамках даного контексту виглядатимуть ефектно та доречно.

Якщо спиратися на поради спеціалістів, то до спальні підійдуть класичні люстри з елементами флористики. Якщо хочеться підкреслити вишуканий інтер’єр, то можна підібрати модель із бронзовим або позолоченим каркасом. Додати інтер’єру інтимності можна за допомогою абажура, прикрашеного текстильним драпіруванням. Якщо йдеться про спальні як велике за площею приміщення, то доцільно використовувати кришталеві моделі, що складаються з декількох рівнів.

Всі вказані моделі широко представлені у продажу, тому ви легко підберете оптимальну під свої запити та фінансові можливості.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...