Як здійснюється встановлення сталевих камінних топок

Камін у заміському будинку служить ефектною окрасою інтер’єру, робить обстановку в приміщенні більш затишною. Плануючи облаштування каміна, необхідно приділити особливу увагу питанню вибору топки.

Більшість користувачів віддають перевагу сталевим топкам, оскільки ті мають відмінні експлуатаційні характеристики. Можна купити топки на https://saven.ua/stalevi-topky-priami-/ за доступною ціною, вибравши потрібну конструкцію.

Переваги

Сталеві топки для каміна мають безліч переваг:

 1. Для сталі характерні висока жаростійкість та теплопровідність. Від корпусу пристрою тепло дуже швидко відводиться до приміщення.
 2. Внутрішню частину сталевої топки обкладають шамотом, який має визначні характеристики: відмінна жаростійкість, стійкість до різких перепадів температури. Шамот накопичує тепло та зберігає його всередині, тим самим збільшуючи тривалість тепловіддачі.
 3. Завдяки цій особливості, сталева топка може утримувати тепло протягом 5 годин.
 4. При виготовленні сталевої топки застосовується зварювання, що дозволяє забезпечити герметичність конструкції.
 5. У сталевих топках різних моделей передбачено можливість встановлення автоматичної системи, що контролює процес горіння. Цей пристрій регулює рівень подачі повітря для отримання максимальної кількості енергії з палива, що спалюється.
 6. Конструкція сталевої топки має на увазі наявність сервісного доступу у внутрішній частині каміна. Всі елементи можуть обслуговуватися всередині камери, що дозволяє уникнути додаткових ревізійних отворів.
 7. Сталеві топки, оснащуються дверцятами з жароміцного скла з функцією самоочищення. Таким чином, виключається попадання іскор та сажі в приміщення, і в той же час через прозорі дверцята добре видно полум’я в каміні.
 8. Сталеві топки відповідають усім вимогам безпеки та ефективності спалювання палива.
 9. Сталь – дуже пластичний матеріал. Ця її особливість уможливлює проектування сталевих топок різних форм і розмірів. При покупці можна вибрати сталеву топку, яка ідеально впишеться в інтер’єр приміщення. Можливе фарбування топки у будь-які відтінки, прикраса гравіюванням.
 10. Сталеві топки мають компактні розміри і малу вагу. Їх можна встановити у будь-якому зручному місці. Монтажні роботи та догляд за топкою дуже прості.
 11. Вартість сталевої топки значно нижча порівняно з моделями з чавуну.
Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...