Чому нагрівальні кабелі кращі за радіатори

Ще пару десятків років тому радіатори та батареї були основним джерелом обігрівання приміщень. Однак сьогодні з’явилися і більш вигідні та зручні у використанні альтернативи. Мова йде про електричну теплу підлогу. Вона представлена у вигляді кабелів та матів.

Нагрівальні кабелі вважаються більш універсальними. Вони представлені у широкому асортименті, ознайомитися з яким можна на https://teploman.com.ua/teplapidloga/nagrivaln-j-kabjel/. Що саме використовувати: теплу підлогу чи батарею? Яке рішення стане кращим саме для вас? І чи можна за допомогою нагрівальних кабелів замінити радіатори? Ми підготували відповіді на усі ці запитання.

Що таке нагрівальні кабелі

Нагрівальні кабелі – елементи системи теплої підлоги, що продаються у рулонах різної довжини та під’єднується безпосередньо до термостату. Вони мають хорошу ізоляцію, встановлюються під бетонну стяжку або в плитковий клей, відрізняються за потужністю/товщиною тощо.

Монтаж нагрівального кабелю ускладнений тим, що потрібно завчасно вирахувати не лише необхідну вам довжину елементу, але й крок між кожним рядом.

Усі переваги нагрівальних кабелів перед радіаторами

Облаштовуючи опалення у будинку або квартирі, люди часто стикаються з вибором між двома основними джерелами тепла: електричною теплою підлогою та радіаторами або батареями, які під’єднуються до індивідуального чи центрального опалення. Перші мають велику кількість переваг перед другим. Зокрема:

  1. Під час прогрівання приміщення відсутні холодні точки та протяги. Нагрівальні кабелі, встановлені у стяжку або в плитковий клей, забезпечують рівномірне прогрівання приміщення з можливим контролем температури підлогового покриття. Батареї ж прогрівають найсильніше ділянку саме біля них. А найвіддаленіші куточки кімнати можуть залишатись холодними.
  2. Зручний контроль за системою. Ви зможете максимально точно регулювати температуру підлогового покриття, використовуючи термостат. Встановлюються такі регулятори для кожної окремої кімнати.
  3. Високі показники енергоефективності. Якщо порівнювати постійне використання радіаторів та нагрівальних кабелів. другі на 25% більше енергоефективні. Особливо в зимовий період.
  4. Абсолютна свобода дизайну інтер’єру кімнати. Радіатори та батареї завжди залишаються на виду. У той час як електричну теплу підлогу ви приховуєте під ламінатом, керамічною плиткою, паркетом, лінолеумом тощо. А отже, у вас є можливість продумувати дизайн, уникаючи необхідності якось замаскувати джерело тепла у кімнаті.

Ну і головна перевага нагрівальних кабелів – їх можна встановити абсолютно в будь-якій частині кімнати. Головне не під сильно важкими меблями або габаритною побутовою технікою. Більш того, електрична тепла підлога може встановлюватися не лише на етапі будівництва чи капітального ремонту, але й під час проведення косметичних ремонтних робіт. Її монтують на підлозі, в окремих випадках – на стінах чи стелі. І навіть якщо такі системи не здатні будуть стати основним джерелом опалення, вони будуть хорошим та вигідним доповненням до батареї.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...