Найцікавіше з історії Львова: як факти змусять вас покохати це місто ще більше

Львів — це справжнісінька перлина Західної України. Місто багате різноманітними архітектурними пам’ятками і славиться багатою історією.

Ви можете дізнатися більше про Львів на harniy.lviv.ua, якщо він вас дійсно цікавить. Розглянемо особливості цього чудового міста детальніше.

Коротка історія Львова

Місто було засноване багато століть тому. У 13-му столітті воно було столицею Галицько-Волинського князівства, його назвали на честь сина князя Данило Галицького. Львів раніше розташовувався біля самого підніжжя величної Замкової гори.

На початку 15 століття центр міста перемістився туди, де зараз знаходиться Площа Ринок. Територія міста була огороджена неприступними стінами і захищена міцними воротами. Львів вважався найбільш важливим торговим і економічним центром. На його території було збудовано три церковних метрополії, кожна з яких грала дуже важливу роль.

У наш час місто є дуже важливим центром культури, політики та економіки України. Варто відвідати Львів, щоб насолодитися великою кількістю пам’яток і унікальною обстановкою.

Цікаві факти про Львів

  1. Мало хто знає, що з цим містом пов’язані різні цікаві факти. Серед тих, які заслуговують на увагу: Кожна будівля — витвір мистецтва. У Львові більше 2500 надбань архітектури. Сам центр міста знаходиться в реєстрі ЮНЕСКО, вважається справжнісінькою світовою спадщиною.
  2. Величезна кількість фестивалів. Кожному мандрівникові вдасться взяти участь у різних фестивалях. Останнім часом на території Львова збираються джаз-музиканти з усього світу. Якщо ви любите таку музику, не варто пропускати грандіозні події.
  3. Річка під землею. Без відвідування цього місця не обходиться жодна екскурсія. Це річка Полтва, яка протікає прямо під Львовом. Раніше вона мала містоутворююче значення, але в даний час є просто унікальним туристичним об’єктом.
  4. Одна з найбільших колекцій зброї в Європі. У Львові можна знайти музей, де зберігається величезна кількість різних видів зброї. Раніше тут розташовувалася майстерня, де ремонтували вироби, а також відливали різноманітні боєприпаси.

Обов’язково відвідайте Львів, так як така подорож подарує виключно позитивні емоції. Ви побачите чимало цікавих місць, відпочинете душею і тілом, занурившись у світ унікальної культури та історичної спадщини. Ви не будете сумувати в номері готелю, бо можна замовити різноманітні екскурсії по пам’ятних місцях Львова прямо зараз!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...