Особливості вибору торгових ваг: яким вимогам вони повинні відповідати

Торговельні ваги, що відповідають ГОСТу, відносяться до категорії обов’язкових робочих інструментів, активно використовуваних як в сегменті роздрібної, так й оптової торгівлі.

У торговому залі також обов’язково повинні бути контрольні ваги, що дозволяють відстежити наскільки коректна позначена на упаковці продукції вага. У статті ми позначимо основні вимоги, які пред’являються до торгових ваг, позначимо характеристики, на які треба звертати увагу.

Якщо вас цікавлять точні та недорогі ваги торгові Київ широко представлений компаніями, які займаються їх продажем, але ми рекомендуємо оформити замовлення, перейшовши за посиланням. У каталозі ви знайдете великий вибір найменувань, що відповідають державному стандарту.

Ваги торговельні: електричні або механічні

Дане питання вже неактуальне, оскільки навіть дрібні роздрібні продавці користуються електронними моделями. Вони працюють на базі невеликого вбудованого акумулятора та головна перевага подібних найменувань – вони завжди показують точну вагу, яка визначається на невеликому моніторі. Плюс механічних – в простоті їх конструкції, але пружину, яка виступає в них основним робочим елементом, досить легко підкрутити, щоб вона показувала потрібні параметри. Сучасні електронні моделі вважаються досить точними, тому ці назви – оптимальний варіант при виборі.

Наявність додаткових функцій

При виборі електронних ваг також треба брати до уваги наявність таких другорядних функцій як:

  • покриття для вимірювань повинно бути зроблено з висококласної нержавіючої сталі, яка не тільки відмінно переносить підвищене навантаження, але й не іржавіє від вологи;
  • наявність інтегрованого в систему індикатора;
  • можливість вибору оптимального типу акумулятора;

Всі ці параметри зазвичай вказуються в технічному описі до техніки, якщо ви купуєте її на сайті. Якщо ж звертаєтеся в роздрібний магазин, то варто уточнити їх у менеджерів магазину. Вони також допоможуть підібрати оптимальне найменування, що відповідає конкретним запитам, зорієнтують в асортименті

Конструкційні особливості сучасних найменувань

Одна з особливостей сучасних електронних ваг полягає в наявності стійки. Вона передбачає більш зручне розташування монітора (приблизно на рівні очей покупця). Такими вагами зазвичай користуються в невеликих магазинах. Ваги без стійки зазвичай застосовуються в стандартних продуктових супермаркетах.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...