У яких галузях використовуються пелетні гранулятори: їх особливості

Пелетний гранулятор — це агрегат для формування гранул з тирси, соломи, трави. Його ж використовують для пресування комбікормів.

Важливе обладнання для приватника, фермера, виробничника. Одні шукають оголошення куплю пелети, інші купують гранулятори, щоб самостійно ці пелети штампувати. Що потужність верстата, то більше вписувалося продукції на ньому виготовляють. Для домашнього господарства підійде модель із виробленням 40-100 кг/год, а для бізнесу від 400 до 3000 кг/год. Паливні пелети сьогодні потрібні для опалення будинків, також їх можна продавати через зоомагазини.

Що пропонують виробники – широкий асортимент

Гранулятор для пелет переробляє подрібнену деревину, траву, сіно, солому, злакові. У продажу є різні варіації потужності (від 1,5 кВт до 37 кВт і більше). Одні важать 100 кг і кріпляться на столі, іншим потрібний цех із високою стелею для встановлення. Від технічних характеристик залежить ціна верстата. А виробництво пелет з тирси сьогодні дуже затребуване. Майже у кожного майстра, що займається деревообробкою, є вдома гранулятор пелет. І тут ми навіть не говоримо про фермерів, котрі постійно пресують на верстаті комбікорму, сіно.

Від чого залежить розмір пелети?

Класичні пресувальники здатні формувати пелети діаметром від 2-х до 8-ми міліметрів. Найменші актуальні виготовлення корму птахам, а під паливні пелети потрібен діаметр 6-8 мм. Завдяки матриці з отворами, через які видавлюються пелети, ми отримуємо на виході готовий продукт. Чим значніший діаметр матриці, тим більше в ній отворів і вища продуктивність.

Співвідношення розміру матриці та виходу готової продукції:

  • 100 мм до 40 кг/год;
  • 150 мм до 100 кг/год;
  • 200 мм до 200 кг/год;
  • 260 мм до 300 кг/год.

«І так, гранулятор пелет дозволяє формувати частинки різного діаметру. Матрицю з потрібним діаметром отворів клієнт вибирає при покупці. Можна замовити додаткову, з іншими розмірами отворами.

На що впливає потужність двигуна та параметри мережі?

Ми вже писали, що є двигуни з потужністю від 1,5 кВт до 37 кВт і т.д. Чим потужніший двигун, тим довше він працює без перегріву. При цьому слід пам’ятати і про напругу мережі, 220 вольт або 380 вольт. Верстати з двигуном 1,5 кВт до 4 кВт можуть працювати від однієї фази (220 В). Гранулятор 220 за ціною нижче, ніж на 380 вольт. Усі потужні двигуни, починаючи від 4 кВт, потребують мережі з напругою 380 В. Ефективна пелетна модель з потужністю 37 кВт може видавати за годину до 500 кг готової продукції.

У чому переваги пресувальника пелет:

  1. Собівартість пелет знижується, якщо виготовляти їх самостійно, а не купувати.
  2. У процесі пресування сировина утрамбовується, що зменшує її обсяг.
  3. Можна змішувати тирсу різних порід дерева, розбавляти сіном, соломою, лушпинням.
  4. Однакові отвори на матриці сприяють формуванню однакових частинок.

«Якщо у вас твердопаливний котел, вигідно придбати гранулятор і робити пелети для опалення цілий рік.

Тим більше це актуально у розпал подорожчання енергоресурсів або їхньої недостатньої кількості на ринку»

Гранулятор для тирси як бізнес завжди актуальний. Щодня можна створювати продукт, який куплять зоомагазини як підстилку тваринам. Замовляйте верстат у будь-якій комплектації, без двигуна, з додатковою матрицею, пр. Вагомий плюс – міжнародна сертифікація. Це означає, що обладнання може експлуатуватися не лише в Україні, а й за кордоном.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...