Усі етапи оренди автомобілів та основні переваги

Якщо ваш транспортний засіб знаходиться у ремонті і ви тимчасово лишилися без машини, або ж якщо ви поки що не маєте власного авто, можуть виникнути потреби у оформленні прокату.

І сьогодні це зробити набагато простіше. Не потрібно приїжджати в офіс фірми для знайомства з усім автопарком. Ви можете онлайн оформити оренду автомобіля на https://rentcar.kiev.ua/ua і уже на наступний день мати змогу забрати транспортний засіб для подальшого використання.

Давайте розберемо послідовно всі етапи співпраці з прокатниками машин.

Дослідіть умови співпраці з прокатниками

Знайдіть усі компанії, що займаються прокатом авто у вашому місті. І порівняйте ключові умови співпраці:

  • вартість оренди автомобілю, який вам потрібен;
  • доступні види транспортних засобів – чим їх більше, тим краще;
  • додаткові умови та витрати під час прокату автомобілів тощо.

Так ви зможете відсіяти непотрібні вам варіанти і знайти надійного прокатника.

Бронюйте машину заздалегідь

Наступний етап співпраці – підтвердження бронювання. Для цього попередньо потрібно вибрати транспортний засіб, що відповідає усім вашим запитам та вимогам. Сьогодні бронювати машину можна безпосередньо на сайті фірми, просто вказавши дату початку та завершення прокату, а також місце подачі машини та її повернення.

Після заповнення заявки з вами зв’яжеться представник фірми для уточнення усіх деталей. Вам потрібно надати базову персональну інформацію та обрати спосіб оплати.

Забирайте машину у визначений день початку прокату

Забрати орендоване авто ви можете безпосередньо у офісі фірми або домовившись про зустріч на нейтральній території. Тоді водій сам привезе вашу машину та віддасть вам ключі.

Обов’язково майте при собі водійське посвідчення, електронне підтвердження оренди та банківську карту, з якої буде здійснюватися оплата.

Роздивіться транспортний засіб

Наступний етап, який важливо зробити перед тим, як використовувати машину. Можна навіть зробити кілька фотографій чи коротке відео того, як виглядає автомобіль перед тим, як ви почали використовувати його для власних потреб.

Зазвичай прокатники самі передивляються стан кузова та салону. Але можуть пропустити деякі деталі. Щоб в подальшому вас не звинуватили в пошкодженні машини, краще зафіксувати її поточний стан.

Управління автомобілем

Після здійснення оплати та внесення невеликої застави ви можете сідати за кермо та вирушати по своїм справам. Головне відповідально керувати транспортним засобом, дотримуючись усіх правил дорожнього руху.

І обов’язково завчасно дізнайтеся про усі ліміти та обмеження щодо пробігу, палива тощо.

Повертається автомобіль у завчасно зазначену дату та час на визначене місце. Перед цим варто переконатися, що бак машини наповнений паливом, а салон очищений від сміття, яке могло після вас залишитись.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...