Як використовувати онлайн конструктор друку на футболках

Сьогодні для того, щоб замовити друк на футболці, не потрібно користуватися послугами професійних дизайнерів та додатково переплачувати за їхню роботу.

Зручні онлайн сервіси дозволяють поекспериментувати з розмірами та розміщенням принтів та створити власний готовий макет виробу для подальшого друку на ньому.

Онлайн конструктор футболок максимально простий у використанні і є абсолютно безкоштовним. Головне відкрити сервіс для створення макетів на https://promohit.com.ua/odyag/futbolky-pid-prynt/cholovichi-futbolky-pid-prynt/onlajn-konstruktor-futbolok.html і завчасно підготувати принти у необхідних розмірах та форматах.

Наскільки складним є використання онлайн конструктора друку на футболках

Якщо ви вперше хочете замовити друк на одязі, ви також можете скористатися онлайн конструктором друку на футболці. Сервіс максимально простий у використанні. Опанувати увесь його функціонал та можливості можуть навіть навички.

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий та продуманий до дрібниць. Усі етапи роботи з програмою максимально послідовні. А головне використовувати онлайн конструктор ви можете на будь-яких електронних носіях: ПК, ноутбук, смартфон, планшет тощо.

Особливості та етапи роботи з онлайн конструктором футболок

Що ж, тепер давайте детальніше розглянемо, як правильно використовувати онлайн-сервіс, що дозволяє сконструювати власний дизайн футболки, підібравши потрібні стиль, розмір та місце розташування принтів. Тут усе максимально просто. Звісно, особливості використання сервісу будуть залежати від конкретної компанії. Однак загалом процес можна розділити на кілька послідовних етапів:

  1. Відкрийте онлайн-конструктор та підберіть дизайн футболки, на якій буде здійснюватися подальший друк. Потрібно вибрати, наприклад тип вирізу, колір тканини.
  2. Завантажте з комп’ютера, смартфона або планшету зображення у зазначеному форматі. Переконайтеся у тому, що принт, який ви завантажуєте у сервіс, є максимально якісним, відрізняється високою роздільною здатністю. У такому разі вдасться зробити малюнок максимально чітким.
  3. Ви також можете створити дизайн, використовуючи готові дозволені сервісом принти чи навіть продумати креативний напис, погравшись з шрифтами, кольорами літер тощо.
  4. Готове зображення збільшуйте або зменшуйте відповідно до того, як вам хочеться щоб виглядав готовий вибір. Ви також можете змінювати місце розташування принту. Окрім того, що він може знаходитися на передній частині футболки, його також можна перенести на спину або рукава.

Уже на останньому етапі підбираються додаткові параметри, наприклад розміри футболок та кількість елементів гардеробу в кожному з цих розмірів. Усі додаткові деталі будуть узгоджуватися вже з представниками компанії. Головне переконайтеся у тому, що результат онлайн конструювання футболки вас влаштовує. Адже друк відбувається максимально швидко – і уже через кілька днів після цього ви зможете отримати готові вироби.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...