Обираємо між паливними пелетами та брикетами: що краще

На відміну від газових та електричних котлів, печі, каміни та інші агрегати на дровах, брикетах та пелетах можна назвати повністю автономними.

Щоб забезпечити тепло в будинку, вам не доведеться покладатися на послуги комунальних служб та цілісність інфраструктури. Поки у підсобному приміщенні є запас твердого палива, такого як паливні гранули пелети, наприклад, у будинку буде тепло навіть у люті морози.

У цій статті ми проведемо порівняльний аналіз кількох різновидів біопалива. А саме, ви дізнаєтеся, що вигідніше паливні пелети або брикети. Останні, до речі, широко відомі за назвою євродрова.

А купити пелети паливні так, щоб ціна радувала, завжди можна безпосередньо через виробництво, компанію Cortez.

Пелети гранули паливні: переваги

Й паливні пелети, й брикети мають одну загальну якість: в ідеалі вони виготовляються з відходів. Але якщо у випадку з гранулами йдеться тільки про деревообробне виробництво, то брикети можуть робити майже будь-які сільськогосподарські підприємства. Справа в тому, що для їх створення використовується не лише деревина (якщо товар високої якості, то навіть без кори), а й лушпиння, солома та інші подібні відходи.

Результат очевидний: ціна на брикети нижча, ніж на паливні гранули пелети. При цьому:

  • зольність пелет значно нижча (не досягає навіть 1%, а у брикетів цей показник може дорівнювати 10%);
  • циліндричні гранули підходять для використання в автоматизованому устаткуванні, а брикети закладаються вручну.

При цьому і пелети паливні, і брикети на кілька порядків кращі, ніж звичайні дрова.

Купити паливні гранули пелети з виробництва

Фахівці рекомендують використовувати брикети для великих підприємств та котелень. А ось для будинку пелети підходять краще. У побуті чищення обладнання відбувається рідше та пов’язане з витратами. На виробництві такі процедури проводяться регулярно кваліфікованим персоналом. І за котельнею завжди хтось стежить, автоматизація необов’язкова. А вдома складно призначити когось одного на роль опалювача. Але це стосується автоматизованих пелетних котлів. Для нормальної печі або каміна підійдуть і брикети.

Якщо ви хочете купити паливні гранули пеллети недорого, звертайтесь до компанії Cortez. Цей виробник пропонує продукцію із трьох сортів деревини.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...