Покрокова інструкція з встановлення каміна: яких правил дотримуватися

Камін – це конструкція, яку потрібно встановлювати за всіма правилами. Тільки у такому випадку вона буде довго слугувати, її використання буде безпечним.

Сучасні каміни Київ стануть невід’ємною прикрасою інтер’єру вашого будинку. Роздивимося особливості монтажу виробів більш детально.

Вимоги до встановлення каміну

Вимоги до монтажу конструкції дуже строгі, якщо мова йде про будівлю з дерева. У такому випадку споруди не застраховані від пожеж. Потрібно збільшити відстань від поверхні стін до каміну, що зовсім не обов’язково, якщо стіни цегляні. До того ж, варто продумати ізоляцію димоходу по всій його довжині.

Варто строго слідувати усім етапам виконання робіт, щоб встановлений камін вийшов безпечним, працював ефективно. Для цього вивчіть ті моменти, які прописані ГОСТом. Відповідально віднесіться до організації системи вентиляції у приміщенні, щоб речовини, які виділяються при згорянні палива, не шкодили здоров’ю.

Найкращим варіантом стане камін, який має чавунну топку закритого типу. Завдяки цьому вам вдасться захистити приміщення від випадково випавшої іскри, а також від пожежі. Сучасні технології дозволяють виключити забруднення скла. Панорамний дизайн збільшить красу зовнішнього вигляду топки.

Як встановити камін у домі?

Безпека – це головний критерій використання камінів. Саме тому варто слідувати прийнятим технологіям та правилам під час монтажу конструкції. На самому початку потрібно розробити проект на встановлення агрегату. Після цього варто слідувати наступним крокам:

  • підготуйте основу, котра повинна бути рівною та очищеною від забруднень;
  • встановіть топку, як говорилося вище, робіть вибір на користь чавунних деталей;
  • проведіть монтаж димовідводної труби, слідуючи всім правилам;
  • встановіть портал, а також виконайте зовнішнє оздоблення.

У деяких ситуаціях потрібно починати роботи з футерування топки. Це актуально у тому випадку, якщо виробник не вирішив це питання. Футерування подовжує строк служби топки з чавуну, дозволяє деталі витримувати різні негативні фактори.

Варто довірити встановлення каміну у домі справжнім професіоналам своєї справи. Вони не допустять помилок, зроблять все правильно та швидко. Ви зможете насолоджуватися якісною та презентабельною конструкцією, що стане головною прикрасою інтер’єру. Ви не пошкодуєте про ті гроші, які були вкладені у послуги спеціалістів!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...