Чому потрібна допомога адвоката навіть при незначних ДТП

Здавалося б, невеликі аварії трапляються чи не щодня. І зазвичай вони закінчуються незначним пошкодженням транспортного засобу або завданням мінімальних травм, які не потребують подальшого лікування та тривалої реабілітації.

Це спричиняє помилкове враження, що такі конфлікти завжди можна врегулювати самостійно, не залучаючи автоюристів.

Однак насправді навіть під час незначної аварії може знадобитися консультація та повноцінна допомога адвоката з питань ДТП. Якщо ознайомитися з усією специфікою роботи фахівців на дтп.top, можна зрозуміти, що вони допомагають у різних ситуаціях, навіть для отримання компенсації під час незначних пошкоджень авто.

Існує кілька причин, з яких обов’язково потрібно мати контакти автоюриста, незалежно від складності аварії.

Збитки на ремонт транспортного засобу можуть бути більшими

Якщо ви лишили автомобіль на парковці і, повернувшись, побачили на ньому незначні пошкодження, здається можна розв’язати всі питання самостійно. І страховка або сам винуватець ДТП легко покриють усі збитки.

Втім, те що на перший погляд може здатися незначною дорожньо-транспортною пригодою, з часом може призвести до серйозних пошкоджень транспортного засобу. Навіть невеликі дефекти можуть спричинити пошкодження критично важливих елементів системи. Що, власне, тягне за собою триваліший та дорожчий ремонт машини.

Приховані травми під час аварій

Тілесні ушкодження під час дорожньо-транспортних пригод – це не лише ті помітні симптоми, які ми визначаємо відразу. Деякі травми можуть проявитися доволі пізно. Тобто ви можете поїхати з місця аварії з відчуттям, що ви цілком здорові. Однак через кілька днів чи навіть тижнів, коли пройде викид адреналіну, з’являться хронічні болі та інші розлади, які потребуватимуть допомоги лікарів та тривалої реабілітації.

Особливо часто під час незначних аварій стаються травми м’яких тканин. Пошкоджуються сухожилля, зв’язки та м’язи, переважно від раптової зупинки транспорту. І такі симптоми з’являються через 5-7 днів, коли вже важко довести, що вони були спричинені аварією. Це зазвичай:

  • головний біль;
  • втрата пам’яті;
  • підвищена втомлюваність;
  • біль у шиї під час руху;
  • набряки в м’язах;
  • нудота;
  • дзвін у вухах.

Адвокати з питань ДТП знають про усі ці приховані додаткові витрати і можуть відразу після того, як трапилася дорожньо-транспортна пригода, проконсультувати вас з усіх питань. Направити на консультацію до лікарів, які зможуть комплексно оцінити ваш стан організму та дійсно побачити усі ушкодження і травми. Окрім того, адвокати допомагають з діагностикою транспортного засобу, збираючи докази щодо того, як навіть незначна аварія може серйозно пошкодити машину.

Внаслідок співпраці з автоюристом ви можете отримати грошову компенсацію за усі медичні рахунки, відновлення цілісності та роботи автомобіля, втрачену зарплату, моральні переживання тощо.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...