Різновиди 3D шпалер і їх головні переваги: чому варто звернути на них увагу

22.10.2021 Отделка

На сучасному ринку оздоблювальних матеріалів представлений величезний вибір шпалер. Вінілові, паперові, флізелінові – кожен покупець може вибрати рішення, що відповідає його смаку.

Але до числа найбільш популярних найменувань відносяться шпалери в форматі 3D. Вони відрізняються тим, що забезпечують об’ємне зображення, яке виглядає оригінально та дозволяє домогтися певного стилістичного ефекту.

У статті ми позначимо, що представляють собою шпалери 3D, які характеристики та властивості матеріалу відрізняють їх від традиційних.

Шпалери 3D: основні переваги

До числа головних переваг шпалер такого типу відноситься:

  • унікальний дизайн – такі найменування дійсно виглядають дуже оригінально на тлі звичайних моделей;
  • можливість створення певної стилістичної концепції – найменування такого формату відрізняються тим, що вони можуть створити проекцію, візуально збільшити або навпаки зменшити простір. З їх допомогою можна зробити дійсно незвичайний інтер’єр, прибравши певні проблеми конкретної кімнати;
  • величезний вибір найменувань – сучасні технології дозволяють друкувати 3D шпалери з різними малюнками. Це може бути проєкція туманного лісу, яка ідеально підходить для спальні, або об’ємна мультиплікаційна картинка для дитячої кімнати;
  • простий принцип наклеювання – процес не передбачає особливих труднощів. На ринку широко представлені клейові склади, призначені для роботи саме з таким типом шпалер;
  • досить доступна ціна, що робить їх відмінним рішенням для тих, хто шукає універсальний оздоблювальний матеріал для стилізації простору та декорування.

Спираючись на подану інформацію, ви зможете швидше підібрати об’ємні шпалери для конкретного приміщення.

Як обрати шпалери 3D: рекомендації

Вибір на користь конкретного різновиду шпалер такого формату потрібно робити, спираючись на специфіку кімнати. Якщо це невелика житлова кімната, то малюнок повинен забезпечувати природну проекцію, яка додасть простору та об’єму. Якщо ж мова йде про великі приміщення, то тут можна вибирати класичні картини, умовно статичні. Також вибір залежить від загального інтер’єру приміщення.

Відмінно сприймаються пейзажі або фотографії красивих нічних міст. Але тут важливо спиратися тільки на особистий смак.

Фотографії кафе або подібних закладів можуть бути класним рішенням для невеликої кухні або їдальні. Вони додадуть шарму.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...